O Sensitiv Imago™ Ultimate Complexu – Čtyři elementy

 

Žijeme v době New Age, ve které už nejen medicína (celostní terapeuti), ale i věda (kvantová fyzika) považují na základě již prokázaných skutečností lidský organismus za komplexní víceúrovňový systém, který v sobě zahrnuje fyzické procesy, duševní procesy a energeticko-informační procesy. V takovém systému pak velmi často dochází k tomu, že právě spojení mezi všemi 3 úrovněmi vedou ke zdravotním problémům, které nelze vyřešit pouhým skenováním fyzického těla.

Náš „SI Ultimate Complex“ nabízí jedinečnou kombinaci 3 holistických technologií, které lékařům i alternativním terapeutům umožní bezkonkurenční práci se zdravím na všech úrovních – fyzické, energetické, psychologické, či dokonce při elektromagnetickém znečištění v moderních domovech a kancelářích.

Element 1: Problémy v lidských orgánech a soustavách

SENSITIV IMAGO™ 530 – naše nejprodávanější diagnostická/testovací/kompenzační technologie, která nabízí 96% přesnost – nejpřesnější na poli biorezonance, Umožňuje kompletní skenování lidského těla, identifikaci patogenů a individuální testování potravin, léků či doplňků. Zahrnuje také možnosti energetické kompenzace (FK, BRT, Bio-impedance, Spektronozody) orgánů a systémů.

Element 2: Problémy v energetických centrech a biologickém poli

AUREOLA™ S – celosvětově nejúčinnější biofotonová technologie holografického skenování, která poskytuje pohled na energetickou nerovnováhu v a) energetickém biopoli a b) energetických centrech, a jejich vliv na potíže ve fyzických orgánech osoby. Nový “Stress rating“ software nabízí skvělé možnosti pro odvětví jako je Sport, Armáda nebo PR.

Element 3: Problémy s environmentálním elektromagnetickým znečištěním

SENSITIV IMAGO™ ANGEL – náš bestseller, Technologie Kvantové Energetické Ochrany. Chraňte lidský organismus před elektromagnetickým znečištěním moderního věku z elektromagnetických zařízení (počítače, mobilní telefony, radioaktivní vlny, elektrické lampy, geopatogenní zóny apod.). Důležité! SI Angel rovněž poskytuje ochranu pro operátory a klienty v bio rezonančních centrech která využívají různá elektromagnetická jak lékařská tak i nelékařská zařízení.

Element 4: Bio-Cymatics – Metodologie

BIO-CYMATICS™ – každý uživatel SI Ultimate Complex získá základní uživatelské školení pro práci se všemi komponenty komplexu. Spousta uživatelů zároveň vyjádřila zájem o pokročilé vzdělání sebe sama v Kvantově-holistické medicíně. Tuto možnost poskytuje Akademie Biocymatiky, která zkoumá zákony vlnové energie a její vliv na strukturální charakteristiky živých organismů.