Modely

Sensitiv Imago™ v EU nabízí různé modely diagnostických přístrojů zaměřené pro různé kategorie klientů:

 1. Doktoři: pro soukromé ordinace na preventivní medicínu
 2. Preventivní a diagnostická centra: převážně pro diagnostiku zdraví
 3. Výživoví poradci: alternativní a preventivní medicína
 4. Výrobci a distributoři potravinových doplňků
 5. Výrobci kosmetiky, potravin a různých druhů léků: pro identifikaci optimálních složek, pro jejich ohodnocení a testování
 6. Salóny krásy, wellness a ozdravná střediska: pro přidání dražší, sofistikovanější a žádané služby do svého portfolia
 7. Samostatní podnikatelé a investiční společnosti: pro vytvoření podnikání „na klíč“, které může ihned začít produkovat příjem. Samozřejmostí je výpomoc našim klientům v oblasti zařízení jejich diagnostických center
 8. Osobní využití: pro osobní měření a preventivní účely

Sensitiv Imago™ třídy 500 (530)

Je vrcholným modelem, který vyhrál evropské ocenění a umožnuje diagnostiku patologie s 96% přesností během 30 minut. Sensitiv Imago™ vám nabízí produkt vyrobený na profesionální úrovni, který poskytuje výjimečné možnosti pro profesionální holistická centra, terapeuty nebo pro podnikatele či firmy, kteří mají ambice v nastavení profesionálního podnikání v oblasti ozdravování svých klientů.

Best-seller model 530

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit zcela nový profesionální přístroj Sensitiv Imago™ 530CE. Má příslušnou Evropskou certifikaci a je momentálně nejprodávanějším modelem Sensitiv Imago®. Součástí přístroje je nejnovější verze softwaru Lifestream s aktualizovanou verzí databáze. Přesnost měření přístroje Sensitiv Imago™ 530 dosahuje až 96%. Přístroj má mnoho funkcí a může nalézt využití mezi naturopaty, výživovými poradci, alternativními terapeuty, samozřejmě lékaři klasické medicíny a také ho lze využít pro vědecké výzkumy.

 

Sensitiv Imago™ umožňuje nalézt příčinu onemocnění, identifikovat destabilizaci mikrobiologické biocenózy, identifikuje přítomnost toxických látek v těle, včetně těžkých kovů, pH, alergeny a mnohé další parametry, které jsou důležité pro naturopaty a lékaře k nalezení těch nejlepších holistických metod k uzdravení pacienta. Každý ví o důležitosti správné výživy pro jakýkoliv organismus, ať už jde o dítě, dospělého či o seniory… Sensitiv Imago™ 530CE vám pomůže vytvořit správný výživový plán, spolu se seznamem vhodných a nevhodných potravin pro váš organismus. S naší technologií můžete plně prozkoumat všechny klienty ve věku od 5ti let, vyšetření je neinvazivní a zcela bezbolestné.

V roce 2017 přišly tři hlavní novinky:

 • Model Sensitiv Imago™ 530CE se stal součástí prezentace na mezinárodní platformě TEDx
 • Model Sensitiv Imago™ 530CE prošel důležitou softwarovou aktualizací, která rozšířila operátorovi možnosti
 • Model Sensitiv Imago™ 530CE se stal součástí našeho nového Sensitiv Imago™ Ultimate Complex

Sensitiv Imago™ třídy 100 (130)

Tento model je finančně dostupnější model, který poskytuje 90% přesnost analýzy (ve srovnání s 96% modelu 530) a nejvíce se hodí do salónů krásy a ozdravných center k přidání hodnotné služby pro jejich zákazníky. Sensitiv Imago™ třídy 100 může spustit diagnostiku bez předešlého zadání pacientových obtíží.