AUREOLA™ S: Energetická a psychologická holistika nové doby

 

AUREOLA S je hardware-softwarový komplex založený na principu Bio-Fotonové Holografie, který registruje signály biologického objektu a utváří spojení do bioenergetického stavu, psychologicky-emocionálního stavu a psychologické vynalézavosti testovaného objektu.

Metoda Bio-Fotonové Holografie (BFH) je založena na fyzikálním efektu záření různých objektů v elektromagnetickém poli s vysokým napětím. Obrazová data z lidských prstů, zpracovaná nejmodernější počítačovou technologií nám umožňují najít spojení na základní úrovni a povaze lidského psychologicky-emocionální a fyziologické aktivity. Díky tomu posoudí stav jednotlivých orgánů a soustav a na základě toho zobrazí efekt různých stresových vlivů na tělo.

V historii byl tento efekt záření poprvé objeven v roce 1766 Josephem Priestley. A později řada vědců z různých zemí přispěla k vývoji a zdokonalení této metody.

V roce 2014, Praha Alfa-Med LLC, majitel ochranné známky SENSITIV IMAGO™, inicioval technologický vývoj metody Bio-Fotonové Holografie (BFH) přímo pro potřeby moderní psychologie, sportovního odvětví, lidských zdrojů (HR) a alternativní medicíny.

V roce 2018 hardware-softwarový komplex Aureola představuje kombinaci přes 20 let výzkumu, testování a praktických výsledků s posledními Hi-Tech pokroky, které vám přináší Praha Alfa-Med LLC.

Technologické know-how – 4 hlavní principy

 1. Technologie čtení signálů
  • Bio-Fotonová Holografie. Zařízení vytváří elektromagnetické pole s vysokým napětím a zobrazuje biopole testovaného objektu.
 2. Analýza počítačové reflexologie
  • Technologická synergie metod reflexologie. Zařízení registruje a formuje korelace mezi signály z aktivních bodů a soustav lidských orgánů.
 3. NLS metoda analýzy
  • Aureola používá upravený NLS algoritmus pro analýzu naskenovaných výsledků a poskytuje aspekty holistické energie a fyziologie testovaného objektu.
 4. Testovaná databáze
  • Zařízení má exkluzivní databázi psychologicky-emocionálních faktorů a jejich spojení s fyzickou aktivitou a nepoměry opřenou o 20 let studií a testů v různých oborech. Než byla tato technologie vypuštěna, tak byl technologicky-metodický komplex testován v zemích jako jsou Česká Republika, Rusko, Izrael, Bělorusko, Kazachstán aj.

Bio-Fotonová Holografie (BFH) spolu s Aureola™ S komplexem byli úspěšně aplikovány v mnoha oborech jako psychologie, sport, vojenské posudky, psychofyziologie, vědecký výzkum a mnoho dalších. Tato metoda je medicínou, sporty a vědou využívána již mnoho let jako nástroj pro posudkový screening, jak pacientovy kondice, tak stupně vnějších a vnitřních vlivů. Metoda demonstruje, že možnost častého opakování výsledků, má dobrý efekt při předpovědi krátkodobých a dlouhodobých diagnóz a dostatečné korelaci s opravdovými výsledky (například u sportu).